SSS

Sıkça Sorulanlar ve Merak
Ettikleriniz

Hasta Verilerinin Güvenliğini Nasıl Sağlamaktasınız?
Tamamen dışarıya kapalı kaynak kodu ile geliştirilmiş teknik altyapımızda müşterilerimizin güvenliğini esas alıyoruz. Bu konuda son derece titiz davranmakla beraber sunucu altyapısı sistemleri konusunda da alanında profesyonel kuruluşlarla çalışmaktayız.
Sağlık Hizmetleri Nasıl Kişiselleştirilir?

Sağlık sistemleri işletme yapısına ve ihtiyaca göre şekillendirilebilir. Yazılımsal tabanda istenilen sonuca ulaşmak için talep ve ihtiyaç ön plandadır. Böylelikle kişisel bir arayüz ve fonksiyonel bir sistem size ve hastalarınıza özel üretilebilir olur.

Randevu sistemini nasıl kullanabilirim?

Bizim tarafımızda sağlanan bir bağlantı ile yine tarafımızdan sağlanan uygulama arayüzü tarafınıza sunulur. Sistemin tüm alanlarına erişebilir ve yönetebilirsiniz.

Sağlık Planlarınız Hangi Yaş Grupları İçin Uygundur?

Herhangi bir yaş veya grup sınırlaması olmadan, baştan sona dizayn edilebilir ve kullanılabilir.

Mobil Uygulamanız Hangi İşletim Sistemlerini Destekler?

Mobil uygulamamız hazırlandıktan sonra IOS ve Android olmak üzere her iki platforma derlenir, daha sonra yayınlanması için gerekli olan kriterler tarafımızdan sağlandıktan sonra ilgili platformların mağazaları üzerinden yayınlanır.

Mobil Uygulama İle Tedavi Takibi Nasıl Yapılır?

Hasta ve doktor tarafındaki bağlantı temel bir yönetim arayüzü üzerinden sağlanır. Gerekli işlemler doktor tarafından takip edilebilirdir. Hasta doktordan alınan bilgiler ve geribildirimler neticesinde uygulama üzerinden güncel tutulur.

Dijital Randevu Sistemi Nasıl Çalışır?

Dijital randevu sistemi takvim, hasta formu, kullanıcı yönetimi vd. alanlarını kapsamaktadır. Biz bu alanları bir fabrika yönetimi gibi bir araya getirip, tüm süreci yönetilebilir ve öngörülebilir hale getiriyoruz. Bu sayede bir çok karmaşık hasta yönetimi sürecini daha anlaşılabilir kılıyoruz.

Randevu Hatırlatmaları Nasıl Çalışır?
Randevu hatırlatma işlemleri ve diğer işlemler istenildiği taktirde E-posta veya SMS üzerinden bilgilendirilebilir. İstenildiği taktirde bu işlemler istenilen tercihe göre yeniden ayarlanabilir veya farklı yöntemler doktor tarafından devreye sokulabilir.
Hizmetleriniz Hangi Sağlık Profesyonelleri Tarafından Sunulur?

Sağladığımız hizmet altyapısı kişiden kişiye farklılık göstereceğinden temel olarak kullanıcı yönetimi yapılabilmektedir. Bu sayede istenilen hizmetler ilgili kurum veya kuruluş tarafından personele göre özelleştirilebilir ve görev tanımı yapılarak, birimler arasındaki iş gücü yönetimi sağlanabilir.

Ödemeler Nasıl Gerçekleştirilir?

Eğer sisteminizde bir ödeme sistemi kullanmaya karar verdiyseniz tüm bankaların entegrasyonlarını kapsayacak şekilde müşterilerimize ödeme entegrasyonu kolaylığı da sağlamaktayız.

Özel Sağlık Danışmanlığı ve Rapor Hizmeti Var Mı?

Hayır, halihazırda vermiş olduğumuz bir danışmanlık ve raporlama hizmetimiz bulunmamaktadır.

bize yazın

Cevabınızı Bulamadınız mı? Bize Sorun!